Bilfen Ataşehir TEOG Özel Ders
Eğitim Makaleleri

Bilfen Ataşehir TEOG Özel Ders

1988 yılından bu yana kaliteli eğitimin adresi olan BİLFEN okullarında okuyan öğrenciler TEOG sınavlarındaki başarılarıyla yıllardır zirvededir. Son olarak 2017 TEOG sınavında 29 Türkiye birincisi çıkaran bu lisenin üstün başarısının sırrı sadece okulda aldığı eğitim değil, dışarıdan aldıkları özel ders takviyeleri.

BİLFEN ortaokullarında okuyan hem TEOG sınavlarında hem de okul sınavlarında öğrencilerimize yıllardır BOĞAZİÇİ üniversitesi mezunu, deneyimli öğretmen kadromuz ile yardımcı olmaktayız.

Ataşehirde BİLFEN TEOG Özel Ders için Boğaziçi Hocalar.

Ataşehirde BİLFEN öğrencilerine TEOG özel ders veren öğretmenlerimiz ile bir çok öğrencimizin iyi liseler kazanmasına yardımcı olduk. Sizlerde başarılı öğretmenlerimiz ile çalışarak aynı başarıyı yakalayabilirsiniz. Boğaziçili ve alanında uzman TEOG özel ders öğretmenlerimiz çocuklarınızın iyi lise hayalleri gerçeğe dönüştürmek için tüm çabalarını sarf ediyorlar. Sizde öğretmenlerimiz ile tanışmadan Ataşehirde TEOG özel ders öğretmeni için karar vermeyin.

NEDEN ÖZEL DERS ALMALIYIM?

BİLFEN ortaokullarında okuyan öğrenciler 8. Sınıfta haftanın 7 günü okula gitmektedirler. Bu sebeple herhangi bir kursa veya dershaneye gitme şansları yoktur. Haftanın 7 günü okula giden öğrenciler hafta içi akşam kursa giderlerse veya hafta sonu sabah BİLFEN'e gidip öğleden sonra kursa giderlerse hem dinlenmeye hemde soru çözmeye vakit bulamayacaklardır. İşte bu noktada özel ders hocalarımız evinize gelerek size zaman kazandırıyorlar.

KURS MU ÖZEL DERS Mİ?

Kursa giden öğrenci derslerin tamamını tekrar görecektir ve bu sadece vakit kaybıdır. Çünkü BİLFEN' de yeterince iyi eğitim alan öğrenci öğrendiği bir konuyu tekrar dinlerken sadece sıkılacaktır, dersin bir faydası olmayacaktır. Bunun yerine özel ders hocası ise konunun tamamını anlatmayıp sadece öğrencinin takıldığı noktaları çözecektir. Ayrıca kurslar ödev kontrolü yapmazken özel ders öğretmenlerimiz düzenli bir şekilde ödev kontrolü yaparlar ve yeterince soru çözmeyen öğrencilere EĞİTİM KOÇLUĞU desteği verirler.

BOL BOL SORU ÇÖZMELİLER

Teog sınavında başarının sırrı soru çözmekten geçer.  BİLFEN okullarında verilen ödevler kontrol edilir ve öğrencilerin yapamadıkları sorular tahtada çözülür. Fakat 24 kişilik sınıfta mutlaka soru çözümünü anlamayan öğrenciler olacaktır. Tam bu noktada biz BOĞAZİÇİLİ matematik öğretmenleri olarak öğrencilerimizin yardımına koşuyoruz.  Yıllardır Bilfen öğrencilerine özel ders vermekteyiz ve bu sorunla karşılaşıyoruz. Derste anlamadığı soruyu farklı bir yoldan çözerek öğrencinin konuyu tam olarak anlamasını sağlıyoruz. Sonuçta her öğrenci farklı bir şekilde öğrenir.

1 SORU HAYAT KURTARIR

BİLFEN öğrencilerine özel ders veren hocalarımız Robert Koleji, Üsküdar Amerikan Koleji gibi ünlü okullar başta olmak üzere Türkiye'nin en iyi liselerine öğrenci hazırlamaktadır. Bu okullara girebilmek için 240 soru bulunan TEOG sınavında ya full yapmalı veya en fazla 1 soru kaçırmalıdır (bazı yıllar sınav zorluğuna göre 240 soruda 238 soru ile Robert Kolejine girilmiştir). 1 sorunun bile çok önemli olduğu bu sınavda öğrencinin hata yapma şansı yoktur. Bizim eğittiğimiz özel ders öğrencilerimiz sınava kesinlikle eksiksiz hazırlanır ve bilmedikleri hiçbir soru sınavda karşılarına çıkmaz.