Ataşehirde özel ders verenler – öğretmenler – hocalar
Eğitim Haberleri

Ataşehirde özel ders verenler – öğretmenler – hocalar

Ataşehirde özel ders verenlerin yeri.

İstanbul Ataşehirde özel ders denilince akıllara gelen ilk ve tek adres olan Ataşehirde  Özel Ders eğitimde kalitenin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor.

Her biri Boğaziçi mezunu öğretmenlerden  yada Boğaziçili hocalardan oluşan benzersiz eğitimci kadrosu ile başarıyı arayanlara umut oluyor.

Ebeveynler olarak en büyük amacımız çocuklarımıza iyi bir gelecek hazırlamak. Bu iyi geleceğin temelini atabilmek de iyi bir eğitimden geçiyor elbette. Çocuklarımız okul dersleri sınavlar derken yıpranıyor ve yoruluyorlar. Sizler de onların eğitim hayatına katkı sağlayabilmek için çeşitli yollara başvuruyorsunuz tabi ki. Bu yollar arasında dershaneler , özel ders merkezileri, özel ders hocaları olabilir. İnternet sitelerinde binlerce ilan bulabilirsiniz bunlarla ilgili. Her biri de size eminiz ki %100 başarı garantisi veriyordur. Peki tüm bunlar arasından tercih yapmanız için sizlere yardımcı olmayı deneyelim. İlk olarak dershane ve özel ders arasında kıyaslama yapacak olursak , özel ders alan çocukların dershaneye gidenlere oranla daha başarılı olduklarını söylemek mümkün. Sebebi ise dershanelerdeki kalabalık sınıf ortamından uzak bire bir bilgiyle karşı karşıya olmaları elbette.

Ataşehirde özel dersten yana tercihinizi kullandınız diyelim peki neden Ataşehirde Özel Ders Merkezini seçmelisiniz?

Ataşehirde Özel Ders Merkezi iddialı eğitimci kadrosu ile sizlerle. Her bir eğitimcimiz Boğaziçili hocalardan yada Boğaziçi mezunu öğretmenlerden oluşuyor. Sizlerin de bildiği gibi zaten özel ders denildiğinde akla gelen ilk hocalar Boğaziçili hocalardır. Eğitim sistemimizden biraz bahsedecek olursak ; hocalarımız her bir öğrencimizin ayrı bir öğrenme kapasitesi yada bilgi birikiminin farkında olduğundan dolayı her bir öğrenci için tek tek bir öğrenme planı uyguluyor. Bu sayede öğrencilerimiz hızlı bir şekilde kendini geliştiriyor. Hedeflerine doğru adım adım ilerliyor.

Sizler de başarıyı yakalamak istiyorsanız Ataşehirde Özel Ders Merkezi olarak Ataşehirde özel ders veren Boğaziçili hocalarımız ile sizlere destek veremeye her daim hazırız.